Топ Новини

Forbes опублікував рейтинг Топ-200 найбільших компаній України

28 вересня 2012 в 10:36
Відразу дві з найприбутковіших компаній в Україні належать найбагатшій людині - бізнесменові Рінату Ахметову. При цьому, якщо б 200 найбільших компаній України виступили, як одна корпорація, в глобальному списку Forbes вони зайняли б 20-те місце - між Daimler і Samsung.
Forbes October 2012 cover.jpg
forbes.ua

Журнал Forbes Україна опублікував рейтинг Топ-200 найбільших компаній країни по виручці за 2011 рік. Третина сукупного доходу найбільших вітчизняних компаній отримана в гірничо-металургійному секторі, на ритейлерів припадає 10% виручки, на аграрний сектор - 7%.

Перше місце, як і в минулому році, зайняла компанія «Метінвест», що входить в підконтрольну Рінату Ахметову групу СКМ. У порівнянні з 2010 роком її виручка збільшилася на 52% до 113 млрд грн (прибуток - 14,813 млрд грн).

"Метінвест" Ахметова з Новинським обігнав «Нафтогаз» у Топ-500 компаній Європи

На другому місці знаходиться «Індустріальний Союз Донбасу» (ІСД), що зумів піднятися з п'ятого місця, незважаючи на все ще негативний фінансовий результат (-6,939 млрд грн, тоді як виручка склала 49 млрд грн).

На третьому - компанія ДТЕК, яка також належить Ахметову і показала найбільший ріст (+62%) виручки - до 39,5 млрд грн.

*дані Forbes України

Експерти прогнозують, що в найближчі роки список 200 найбільших українських компаній поповниться новачками з IT-індустрії та аграрного сектору

Якби 200 найбільших компаній України виступили, як одна корпорація, в глобальному списку Forbes вони зайняли б 20-те місце щодо виручки - між Daimler і Samsung. У попередньому рейтингу результат українського бізнесу був скромніший - 38-ме місце, відразу після телекомунікаційного гіганта Verizon Communications.

Читайте також:

Ахметов отримає контроль над «Укртелекомом»

Статки 20 найбагатших учасників виборів у Раду — 7,7 мільярда доларів

Світова криза зробила мільйонерів біднішими, а мільярдерів — багатшими

Новачки рейтингу мільярдерів Forbes: як вони розбагатіли

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...