Топ Новини

Fitch знизило кредитні рейтинги Іспанії та Італії

7 жовтня 2011 в 18:46
Рейтингове агентство Fitch знизило кредитні рейтинги Іспанії та Італії. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Рейтинг Італії знижено на один пункт - з АА-до А +. Це зниження відбулося слідом за винесенням аналогічної оцінки з боку інших агентств - Moody's і Standard & Poor's. У заяві Fitch говориться, що тиск на фінансових ринках на Італію посилюється через економічну кризи, під дію якої потрапила єврозона.

Кредитний рейтинг Іспанії впав на два пункти - з АА + до АА-. Це зниження Fich виправдовує великими регіональними витратами уряду, слабким темпом економічного зростання, а також борговою кризою в єврозоні.

Наприкінці у вересні 2011 року в Іспанії рішенням прем'єр-міністра Хосе Луїса Сапатеро був достроково розпущений парламент. Економічна ситуація в країні погіршується - безробіття досягло 21 відсоток, це максимальний показник серед розвинених країн. Прем'єр пояснив своє рішення тим, що чинний парламент не дає уряду ефективно проводити економічні реформи.

Італія разом з Іспанією входить до списку країн PIIGS (Португалія, Ірландія, Італія, Греція, Іспанія), який позначає зону поширення боргової кризи. На початку серпня 2011 прем'єр-міністр Сильвіо Берлусконі визнав, що Італія зіткнулася з фінансовими труднощами і висловив готовність до боротьби з кризою,при цьому навіть об'єднатися з опозицією.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...