Топ Новини

Фірташа більше не влаштовують правила ведення бізнесу в Україні

25 квітня 2013 в 16:19

Олігарх "не може прийняти" правила, за якими сьогодні працює значна частина бізнесу в Україні - тіньова - і хоче їх змінити на краще.

firtash.jpg
ua.fru.org.ua

В Україні необхідно змінити правила ведення бізнесу, оскільки вони не влаштовують чесних роботодавців та вигідні тільки тим, хто працює в "тіні". Про це заявив голова ФПУ бізнесмен Дмитро Фірташ.

"Нас не влаштовують правила ведення бізнесу. Існуючі правила гри вигідні тим, кому вигідно працювати в тіні. Я не можу прийняти ці правила, тому що я повинен платити людям зарплату, я повинен розвивати бізнес. Те, що ми повинні змінити правила гри - сумнівів немає", - сказав Фірташ, виступаючи перед підприємцями Кіровоградщини.

Серед перших кроків бізнесмен назвав скорочення кількості і повноважень контролюючих органів.

"Я хочу, щоб кожен роботодавець знав, хто його може перевіряти, скільки разів, з якими повноваженнями, щоб було зрозуміло, хто може зупинити виробництво. Потрібно навести лад у цій сфері", - заявив Фірташ.

Він також повідомив, що питання впорядкування повноважень контролюючих органів буде піднято на обговоренні з урядом України.

Нагадаємо, за даними ФПУ, контролюючими органами в Україні є близько 70 держструктур, 44 з яких мають право зупинити роботу підприємств. У 2012 році було проведено 2,1 млн перевірок, у 154 тисячах випадків робота підприємств призупинялася або обмежувалася. В результаті вимушених простоїв, підприємства 2012 року недоотримали виручку в розмірі близько 27 млрд грн.

Читайте також:

Азаров - бізнесу: "Бувало й гірше. Ах, ви не згодні?!"

Фірташ назвав податківців грабіжниками і рекетирами

Азаров розповів європейським банкірам про інвестиційний клімат і боротьбу з корупцією

Голова податкової вважає, що контролювати бізнес має тільки його відомство

Янукович розповів, коли люди відчують результати реформ

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Ник 2 июля, 09:37 Вот результат работы но новому Налоговому кодексу. А сам небось голосовал за введение этого бездарного документа страны, а сейчас сплошные изменения печатают. Профаны составляли его и профаны подписали его. Кушайте и не подавитесь пан Фирташ. Головой нужно думать а не пятой точкой. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...