Топ Новини

Євросоюзу набридло фінансувати ефемерні українські реформи

1 листопада 2011 в 11:35
З наступного року ЄС фінансуватиме в Україні не окремі проекти, а перераховуватиме гроші безпосередньо в український бюджет для проведення конкретних реформ. Про це повідомив прес-аташе представництва Євросоюзу в Україні Давід Стулік
eurozona_euromoney_evro.jpg
- колаж ZN.UA

Надавати гроші Україні на втілення в життя тих самих демократичних цінностей ЄС почав ще у дев’яностих роках минулого століття. За цей час європейці профінансували в Україні різноманітних проектів на понад 3 мільярди євро, однак результативність і ефективність цих фінансових вливань викликає сумнів.

«З наступного року форма допомоги зміниться. Тепер ми працюватимемо за принципом «Більше за більше, менше за менше!»,- сказав він.

 За його словами, ЄС хоче, аби тепер країна сама була більш зацікавлена в реформах.

Щороку Євросоюз виділятиме Україні до 180 мільйонів євро. Гроші надходитимуть безпосередньо в бюджет на реформування конкретних галузей. Втім, отримати їх Україна зможе лише після того, як доведе серйозність своїх намірів втілювати ці реформи.

«У нас є проекти, які були реалізовані: експерти розробили певні рекомендації, допомогли написати відповідні законопроекти, але нічого так і не втілено в життя»,- наголошує прес-аташе.

Серед низки так і невтілених проектів представник Євросоюзу називає виборчий кодекс України, антикорупційне законодавство, закон про державні закупівлі.

«До висновків наших експертів начебто Україна і прислухається, начебто вносяться зміни в закони, але вони ж не виконуються»,- констатує Д.Стулік. 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...