Топ Новини

Євросоюз виділив Україні 30 мільйонів євро на нелегальних мігрантів

20 жовтня 2011 в 05:23
Європейський союз виділив 30 мільйонів євро на вирішення питань щодо нелегальних мігрантів в Україні.
euro.jpg
tsn.ua

Зокрема, в рамках програми фінансування передбачається посилення національної політики у сфері міграції, а також будівництво 7 центрів тимчасового розміщення та 2 центрів утримання мігрантів.

Очікується, що програму реалізують за два з половиною роки. Допомога передбачена у контексті Угоди про реадмісію між ЄС і Україною.

«Проект допоможе Україні затримувати і правильно поводитися з неврегульованими мігрантами - відповідно до кращих європейських практик та гуманітарних стандартів», - повідомили у представництві ЄС.

«Мета проекту - у наданні підтримки Україні у проектуванні, облаштуванні та наданні обладнання для пунктів тимчасового розміщення та центрів затримання для неупорядкованих мігрантів відповідно до європейських стандартів», - йдеться в повідомленні.

У ЄС вважають, що оновлені центри «забезпечать належні умови для проживання та поведінки стосовно мігрантів, прийнятих на умовах реадмісії, або затриманих неврегульованих мігрантів - відповідно до рекомендації Ради Європи та Комітету попередження катувань чи нелюдського або такого, що принижує гідність поводження і покарання».

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...