ЄС, ЄЦБ та МВФ: Греція може не отримати новий транш кредиту з пакету допомоги у 110 млрд євро

9 червня 2011 в 05:37
Євросоюз (ЄС), Європейський центральний банк (ЄЦБ) і Міжнародний валютний фонд (МВФ) заявили, що Греція може не отримати новий транш кредиту з пакету допомоги у 110 млрд євро.

Як йдеться у спільному звіті цих організацій, Афінам для отримання коштів необхідно внести корективи до своєї стабілізаційної програми, яка зараз відчуває дефіцит фінансування, повідомляє радіостанція Europe1.

У документі також наголошується, що грецька влада ризикує не досягти запланованої мети щодо зниження дефіциту бюджету, і що економічна криза у цій країні виявилася більш тривалою і глибокою, ніж очікувалося спочатку.

Наприкінці минулого тижня представники кредиторів повідомили, що у Греції буде створено незалежне агентство для реалізації планів зі збільшеної приватизації. Цей орган створять для продажу активів у рамках нового плану приватизації на суму до 50 млрд євро до 2015 р.

Нагадаємо, Греція у травні минулого року вже отримала від МВФ і Євросоюзу кредитний пакет на загальну суму 110 млрд євро, що виділяються траншами залежно від виконання Афінами програми зі скорочення бюджетних витрат і реформування економіки. Проте через рік стало ясно, що боргова криза Греції виявився набагато важча, ніж передбачалося раніше.

Греція скоротила бюджетний дефіцит із 15,4% ВВП у кінці 2009 р. до 10,5% ВВП у кінці 2010 р., хоча і не вклалася в узгоджені з кредиторами 9,4% ВВП. Зараз країні необхідні додаткові 60-70 млрд євро для покриття потреб скарбниці в 2012-2013 рр.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...