Топ Новини

Експерти прогнозують, що Україна відновить співпрацю з МВФ на початку 2013-го і зробить курс більш гнучким

23 вересня 2012 в 11:20
Спочатку влада домовиться з МВФ і відновить програму кредитування з оновленим масивом зобов'язань (з економічної політики), отримає наступний транш і почне відходити від ортодоксальної курсової «стабільності».
MVF_imf.jpg
колаж ZN.UA

 

Україна відновить співпрацю з МВФ в січні-березні 2013 року. Такий прогноз у коментарях ZN.UA висловив керівник аналітичного підрозділу групи "Інвестиційний Капітал Україна» (ICU) Олександр Вальчишен.
 
«Імовірність відновлення співпраці з МВФ становить як мінімум 60%, а як максимум - 75%», - зазначив експерт.
 
«Спочатку влада домовиться з МВФ і відновить програму кредитування з оновленим масивом зобов'язань (з економічної політики), отримає наступний транш і почне відходити від ортодоксальної курсової «стабільності», - прогнозує він.
 
Вальчишен зауважує, що через накопичений негатив і ризики курс гривні до долара буде під тиском на зниження, але при перших ознаках прискорення зростання в Україні відповідні ризики можуть зменшитися і приплив іноземного капіталу відновиться (а отже, стан платіжного балансу покращиться за рахунок поліпшення стану фінансового рахунку ).
 
«На цій хвилі треба надати валютному ринку визначити той рівень курсу, який прийнятний для продавців і покупців», - відзначає фахівець.
 
Читайте також:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...