Експерт: Не треба боятися друкованого верстата Європейського центробанку

29 липня 2012 в 11:40
На думку фахівця, не варто драматизувати економічну ситуацію в Європі. Зокрема, варто звернути увагу на тамтешній експорт, який, після значного падіння в 2008 році, відновився в 2011-му.
euromoney_.jpg
колаж ZN.UA

Головний фінансовий регулятор Євросоюзу - Європейський центральний банк (ЄЦБ) не зловживає емісією євро, оскільки зростання монетарного агрегату М3 в єврозоні знаходиться на рівні 2-3%.

Таку думку висловив член ради Незалежної асоціації банків України Віктор Лисицький у ході публічної дискусії, яку організувала 26 липня Ліга фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектора» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Це не можна вважати накачуванням економіки порожніми грошима», - підкреслив Лисицький.

- Глава Європейського центробанку: Гірша фаза кризи в єврозоні вже позаду


На думку фахівця, не варто драматизувати економічну ситуацію в Європі. Він закликав звернути увагу, зокрема, на тамтешній експорт, який після значного падіння у 2008 р. відновився в 2011-му.

Говорячи про ситуацію в Україні, Лисицький зазначив, що певний відтік капіталу, який має місце, обумовлений, перш за все, питаннями регулювання бізнесу в нашій країні. Однак для того, щоб іноземці повірили в дерегуляцію, яка вже почалася, потрібен певний час.

Світові експерти пророкують Європі економічну катастрофу

Європейський центробанк пообіцяв не допустити краху євро

У Єврокомісії запевнили, що Греція залишиться в єврозоні

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...