Топ Новини

ЄБРР допоможе Україні навести лад у держзакупівлях

26 жовтня 2011 в 05:32
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) будуть спільно працювати над вдосконаленням державної політики та процедур закупівель в Україні.
50_griven_grivni_dengi_nozhnici_bw.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідний меморандум про взаєморозуміння підписали перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв і віце-президент ЄБРР Ян Фішер.
 

"Ми розраховуємо, що співпраця з ЄБРР дасть можливість підвищити конкурентність і прозорість у процесі управління закупівлями, удосконалити законодавчу базу у цій сфері, підвищити можливість українських компаній брати участь і перемагати в міжнародних конкурсних торгах", - заявив А.Клюєв, повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра.
 

Він поінформував, що з ЄБРР досягнуто домовленості на предмет обміну інформацією щодо технічної допомоги та державних інвестиційних проектів у цій галузі, участі у консультаціях щодо застосування законодавства про держзакупівлі, взаємодії у сфері регулювання державних закупівель, включаючи надання методологічної допомоги, обмін експертними дослідженнями та звітами консультантів.
 

Окрім того, меморандум передбачає співпрацю у підготовці фахівців і викладачів у сфері державних закупівель та управління проектами за міжнародними стандартами, навчання українських фахівців у сфері тендерних процедур та управління проектами.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...