Топ Новини

ДУСя спростувала офіційну інформацію з "Вісника держзакупівель" - малину по 670 грн за кілограм вони не купували

7 червня 2012 в 15:02
У ДУСі вважають, що авторів публікації про наддорогі фрукти необхідно віддати під суд і запевняють, що малину по 670 грн не купували. Інформація в «Віснику державних закупівель» свідчить про зворотне - ці закупівлі були.

Генеральний директор Державного підприємства з обслуговування офіційних заходів «Гарант-сервіс» Державного управління справами (ДУСя) Тамара Козіянчук спростувала інформацію про закупівлі імпортної малини по 672 грн, повідомляє «Радіо Свобода».

«Даю вам слово честі, що це брехня. Переплутали з цією малиною. Такого взагалі не могло бути. Це могла коштувати упаковка, в якій кілька кілограмів, це потрібно перевірити, а потім балакати. Ми не Президента обслуговуємо, а гостей, які у нас замовляють і контролюють кожен шматочок хліба. Ми беремо продукцію з підприємств, які мають сертифікат, підтверджений лабораторією.  Якщо купувати на базарі, воно може бути на гривень 10 дешевше, тому що ті  люди не платять податків. Ми працюємо тільки за безготівковим розрахунком. На сьогоднішній день по 25 гривень йде полуниця, черешня – 30 гривень і абрикоси по 30 гривень. За цю брехню потрібно в суд подати», - сказала Козіянчук.

Читайте: Чиновників з апарату президента будуть годувати малиною по 670 грн за кілограм

Нагадаємо, що «Наші гроші» з посиланням на інформацію в «Віснику державних закупівель» повідомили про закупівлю ДУСею фруктів, ягід і овочів на загальну суму 2,6 млн  грн. Плодоовочева продукція була придбана для їдалень ДУСі по вул. Банкова, 11 та вул. Шовковична, 1 за цінами, які в декілька разів перевищують ринкові.Найдорожче в переліку замовленої продукції коштує імпортна малина по 672 грн/кг. Далі йдуть лохина і імпортна ожина по 576 грн/кг, імпортна смородина по 528 грн/кг.

Читайте також:

Богатирьова купила в свого сина ліків на 11 млн грн

Табачник продовжує друкувати підручники для першокласників по 500 грн за екземпляр


За другу «вишку Бойка» Україна переплатила 0 млн


Уряд безкоштовно роздасть напередодні виборів 700 тис. ТВ-тюнерів

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...