ДПСУ лише на третину виконала план зі скорочення апарату

11 лютого 2012 в 12:41
Фактично можна констатувати невиконання указу президента про адмінреформу.
rabota_nalog_goss_business_333_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

На сьогоднішній день у рамках адміністративної реформи центральний апарат Державної податкової служби України скорочено на 20%, проте загальна чисельність співробітників податкової зменшилася лише на 11%, замість указаних президентом 30%.

Як повідомив в інтерв'ю ZN.UA голова ДПСУ Олександр Клименко,  якщо раніше в центральному апараті було 35 департаментів, то нині їх залишилося 22, а за рахунок оптимізації структури скоротилися дублюючі функції і були об'єднані ті, які перетиналися між департаментами. Також було скорочено 81 податкову інспекцію в регіонах - їх залишилося 387. Що ж стосується обласних апаратів, то тут скорочення пройшли по максимуму, на 30%.

«Було дуже багато сумнівів — як усе зрештою вийде. Нині ми говоримо: чудово вийшло — процеси прискорилися», - розповідає він.

Водночас на прохання ZN.UA уточнити абсолютні цифри, Клименко повідомив, що загальна чисельність штату ДПСУ зменшилася з 62 тис. (до указу президента про скорочення держапарату на 30% у рамках адмінреформи) до 55 тис. співробітників, з яких 3 тис . працюють у Центральному офісі по роботі з великими платниками.

На питання, чи можна в такому разі констатувати невиконання указу президента, Клименко заявив, що «на перше місце ми поставили необхідність якісного обслуговування громадян». Тому інспекцій на місцях скорочення торкнулося мінімально й тільки за рахунок персоналу, який обслуговував самі інспекції, пояснює Клименко.

«Чи зацікавлений я в скороченні штату? Звичайно, зацікавлений! Бо я хочу за рахунок цього скорочення підвищувати рівень заробітних плат. Ми цю роботу продовжуємо», - запевнив Клименко.

Повний текст інтерв'ю Юрія Сколотяного і Юрія Бутусова з главою ДПСУ Олександром Клименком читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".


Читайте також:

Бродський: Колесніков хоче звільнити 90% податківців


Результати адмінреформи: Апарати центральних органів влади скорочено на 17%


Лавринович був шокований результатом реформи держслужби

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...