Топ Новини

Deutsche Bahn підтримує реформування "Укрзалізниці"

2 лютого 2012 в 16:02
На думку Deutsche Bahn, реформування системи ж/д перевезень в Україні здійснюється, орієнтуючись на найбільш ефективні європейські моделі.

Deutsche Bahn підтримує реформування "Укрзалізниці". Про це заявив журналістам керівник відділу розвитку міжнародного бізнесу найбільшого залізничного оператора Німеччини - концерну Deutsche Bahn AG Ніко Варбанофф.

"Зосередження всіх дій, пов'язаних з обслуговуванням клієнтів, в одному координаційному центрі - це важливий крок в направленні всієї діяльності на надання затребуваних клієнтами послуг. Ми знаємо з власного досвіду, що від створення такого центрального структурного підрозділу виграють, у першу чергу, експедиторські фірми і вантажовідправники", - сказав він.

За словами Варбаноффа, після впровадження принципу "одного вікна" експедиторські фірми і вантажовідправники отримують можливість звертатися з усіма питаннями до центральної контактної особи, що є однією з найважливіших передумов для побудови тісних і довірливих зв'язків з клієнтами та досягнення високого ступеня задоволеності клієнтів.

На його думку, реформування системи ж/д перевезень в Україні здійснюється, орієнтуючись на найбільш ефективні європейські моделі.

"Центр обслуговування клієнтів компанії Deutsche Bahn Schenker Rail вже багато років прекрасно справляється з цим завданням. І завдяки цьому, в ході обміну досвідом компанія Deutsche Bahn Schenker Rail змогла надати своїм колегам з "Укрзалізниці" цінну інформацію щодо проведення реформ. Тому ми вважаємо, що створення Українського транспортно-логістичного центру можна вважати і результатом багаторічної співпраці між "Укрзалізницею" і Deutsche Bahn AG ", - зазначив Ніко Варбанофф. ! Zn

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...