Топ Новини

Держстат і Мінекономрозвитку мають допомагати митникам боротися з «сірим» імпортом

8 липня 2012 в 00:15
Державна служба статистики та Міністерство економічного розвитку й торгівлі мають сприяти на своєму рівні Держмитслужбі в боротьбі з «сірими» імпортерами.

Державна служба статистики та Міністерство економічного розвитку й торгівлі мають сприяти на своєму рівні Держмитслужбі в боротьбі з «сірими» імпортерами. Таку думку висловив старший радник «Альфа-Банку» Роман Шпек під час круглого столу «Доходи бюджету і новий Митний кодекс: основні ризики збереження стабільності», який 05 липня провела «Ліга фінансового розвитку» за підтримки тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Вони збирають статистику, що компанії за прямими договорами занижують вартість в два-три рази, і після цього починається антидемпінгове розслідування, накладаються штрафи на всю суму товару, який поставляється. От і з’являється ще один сильний механізм впливу на ті компанії, які надають необ'єктивну інформацію (про митну вартість. – ред)», - зауважив експерт.

За словами ж начальника Управління адміністрування митних платежів Державної митної служби Віталія Зварича, уже сьогодні користь для бюджету та бізнесу приносить нещодавно підписана угода між митницею і податковою щодо обміну інформацією.

«Податкова служба отримує набагато більше інформації, і в неї не виникає необхідності запитувати будь-які документи у платника податків. Відповідно у нас теж немає необхідності запитувати якісь довідки, в т.ч. при поверненні грошей, переплатах і т.д», - наголосив представник Держмитслужби.

«Працюючи в режимі онлайн по взаємодії з Митною службою, ми маємо можливість в щоденному режимі відстежувати ціни [на імпортні товари. – ред.] та їх аналізувати. В ході проведення аналізу цих імпортних операцій та подальшого руху товару ми вже встановили кілька схем (ухиляння від сплати податків - ред)», - додав начальник управління супроводження перевірок Департаменту податкового контролю Державної податкової служби Андрій Бондаренко.

Читайте також:

МВФ нахвалює новий Митний кодекс

Митниця збирається перекрити велику контрабанду, контрафактне виробництво і збут такої продукції

Калетник пообіцяв вирішити проблему з попереднім декларуванням імпорту

 

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...