Топ Новини

«Чорноморнафтогаз» відмінив тендер на закупівлю бурової установки

18 серпня 2011 в 08:24
«Чорноморнафтогаз» відмінив тендери на закупівлю мобільної бурової установки і колтюбінгової установки, яка застосовується при бурінні скважин. Відповідні оголошення опубліковані в «Віснику державних закупівель».
dengi_grivn_moneti_jkx_CIMG9839_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Тендери відмінено через відхилення «Чорноморнафтогазом» усіх конкурсних пропозицій. Про причини відхилення не повідомляється.

Згідно з протоколом розкриття пропозицій, на кожний з тендерів заявки подавали лише дві компанії – ПП «Фірма «Ломар» і ТОВ «Універсалоптторг-Х».

За бурову установку фірми пропонували 79,92 млн грн. і 79,98 млн грн. відповідно. Різниця склала 60 тис грн. За колтюбінгову установку фірми пропонували 59,94 млн грн. і 59,985 млн грн. Різниця склала 45 тис грн. У обох випадках різниця між пропозиціями складала всього 0,07%.

Нагадаємо, навесні «Чорноморнафтогаз» уклав угоду на придбання морської бурової установки вартістю 0 млн, тоді як виробник продавав її посереднику на 0 млн дешевше. У тендері взяли участь лише дві фірми, які були пов’язані між собою спільними офшорними засновниками.

Згодом «Нафотогаз» повідомив про свої плани закупівлі нової морської бурової установки «за максимально прозорою процедурою».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...