Топ Новини

Черновецький надумав повернутися в бізнес

10 жовтня 2012 в 13:34
Леонід Черновецький разом із сином планує інвестувати кошти, здобуті від продажу "Правекс-банку", в інтернет-проекти, IT, високі технології, розробку нових медичних препаратів, переробку сільгосппродукції та відходів виробництва, малу енергетику, виробництво товарів народного споживання, ресурсозберігаючі технології, агробізнес.

Колишній столичний голова Леонід Черновецький повертається в бізнес. Він має намір разом зі своїм сином запустити інвестиційний проект Chernovetskyi Investment Group.

«Цей проект сьогодні є виключно моїм персональним, а точніше, сімейним проектом. Веду його разом із сином. Можливо, в майбутньому з метою збільшення інвестиційного потенціалу до партнерства підключаться люди, яким близька моя філософія бізнесу і ведення справ. Наприклад, які були клієнтами мого банку, моїми партнерами в інших проектах», - сказав він.

Черновецький планує, що середня інвестиція в проект складе 0 тис. до млн. У кінцевому підсумку багато чого буде залежати від перспективності проекту і ступеня прогнозованості ризиків.

Фонд Черновецького в першу чергу буде оперувати власними грошима бізнесмена - він отримає у повне розпорядження кошти, здобуті від продажу "Правекс-банку". Однак очікується, що для конкретних проектів до фонду будуть залучатися і кошти інших інвесторів.

На першому етапі планується інвестувати в інтернет-проекти, IT, високі технології, розробку нових медичних препаратів, переробку сільгосппродукції та відходів виробництва, малу енергетику, виробництво товарів народного споживання, ресурсозберігаючі технології, агробізнес тощо.

Нагадаємо, про намір створити інвестиційний фонд Чернівецький заявляв ще в липні, відразу після того, як Київрада прийняла його відставку з посади.

Читайте також:

Партія регіонів поступилася мажоритарними округами Києва людям Черновецького

Черновецький буде балотуватися в депутати, якщо побачить, що його в Раді не вистачає

Київрада прийняла відставку Черновецького

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...