Топ Новини

Чехи хочуть будувати сонячні електростанції в Херсонській області

11 липня 2012 в 08:25
Херсонська влада передала в довгострокову оренду міжнародній інвестиційній групі Star UA 1,5 тис. га землі в Каховському районі для будівництва сонячних електростанцій.
solnechnaya_energiya.jpg
legambiente.emiliaromagna.it

Чеська компанія Rolston Іnvest має намір побудувати в Херсонській області сонячну електростанцію.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк у вівторок провів робочу зустріч з президентом компанії Саймоном Лекехел Юнесом, повідомила прес-служба держадміністрації.

За словами Костяка, найближчим часом буде створена робоча група, яка займеться супроводом даного інвестиційного проекту.

Як повідомлялося, херсонська влада у травні нинішнього року передала у довгострокову оренду міжнародній інвестиційній групі Star UA 1,5 тис. га землі в Каховському районі для будівництва сонячних електростанцій.

Крім того, ТОВ "Ново Енерджі", що входить до групи компаній Beten International (Франція) планує інсталювати в Херсонській області трекінгову фотоелектричну електростанцію потужністю 8-12 МВт.

Альтернативна енергетика в Україні в минулому році розвивалася інтенсивніше, ніж традиційна, що відповідає загальносвітовим тенденціям. На початок липня загальна кількість компаній, що експлуатують електростанції на поновлюваних джерелах і реалізують електроенергію за "зеленим" тарифом, зросла до 66, а кількість таких електростанцій - до 111, з яких 23 - сонячні.

Аудиторська компанія Ernst & Young в 2011 році включила Україну в міжнародний рейтинг країн, привабливих для реалізації проектів у галузі відновлюваної енергетики.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...