Центробанк Росії прогнозує корекцію цін на нафту до $ 40-45 за барель

14 квітня в 11:22

Ринок нафти став більш збалансованим.

Банк России
Центробанк Росії спрогнозував ціни на нафту
Банк России
Ціни на нафту в короткостроковій і середньостроковій перспективі можуть скоректуватися до $ 40-45 за барель. Про це повідомила перший заступник голови Банку Росії Ксенія Юдаєва, передає Прайм.

"Як ви, звичайно, знаєте, базовий сценарій Банку Росії виходить з того, що вже в коротко- і середньостроковій перспективі ціни на нафту скоректуються на рівні $ 40-45 за барель", - повідомила Юдаєва на Форумі фінансової стабільності.

"Завдяки узгодженим діям країн ОПЕК і іншим виробникам нафти ринок нафти став більш збалансованим, а ціни на нафту зросли. При цьому ціни на нафту в останні кілька кварталів закріпилися в деякому досить широкому коридорі. Це дає більше стабільності з точки зору розуміння довгострокових трендів. Тим не менш, розкид можливих сценаріїв досить великий", - додала вона.

Читайте також: Нафта дешевшає в рамках корекції після оновлення місячного максимуму

Країни ОПЕК домовилася про скорочення видобутку нафти після року спорів. З 1 січня 2017 року вони скоротять видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що не входять в картель. Вона розрахована на півроку з можливістю продовження ще на шість місяців.

Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію.

 

За матеріалами: Прайм
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...