Топ Новини

Бродський умовив Балогу стримати апетити МНС

26 січня 2012 в 15:56
МНС погодилося з пропозицією Держпідприємництва скоротити з 29 до 5 кількість платних адмінпослуг.

Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, очолювана Михайлом Бродським, узгодила з Міністерством надзвичайних ситуацій (очолює Віктор Балога) проект постанови про платні адміністративні послуги МНС.

Про це глава Держпідприємництва Михайло Бродський написав на своїй сторінці в фейсбуці.

«По МНС накопичилося багато проблем у сфері дерегуляції. У зв'язку з цим я провів кілька робочих зустрічей з Балогою. Ось їх результати. ... Ми узгодили проект постанови про платні адміністративні послуги. Раніше їх було 29, стало 5», - повідомив М. Бродський.

Також, за його словами, розроблено чіткий перелік добровільних платних послуг, які може надавати МНС населенню і юрособам. «Це для того, щоб випадково не з'являлися нові послуги під виглядом благодійності», - пояснив головний «дерегулятор».

Крім того відомства узгодили ще низку важливих питань.

«По-перше, МНС розробило правила пожежної безпеки для об'єктів площею до 300 м кв. Саме зараз вони перебувають у нас на погодженні. Ми перевіримо, наскільки ці правила відповідають директивам ЄС, і прослідкуємо, щоб вони були викладені максимально просто і доступно для людей», - написав М.Бродський. Після затвердження правила будуть опубліковані на сайті МНС у безкоштовному доступі.

«По-друге, ми відреагували на численні скарги підприємців щодо процедури перевірки об'єктів. Раніше існувала така неправильна практика: інспектор знаходив порушення і виписував припис, де вказував, до якого числа їх потрібно виправити. А потім ходив на цей об'єкт кожен день нібито моніторити ситуацію. По суті, це був психологічний тиск. Закінчувалася справа хабарем. Наразі ми внесли доповнення у порядок перевірок: тепер інспектора ви будете бачити в день винесення припису і в день, коли цей припис закінчується. І ніяких  ходінь».

Також за словами М.Бродського нині йде робота над другим етапом визначення критеріїв ризику для об'єктів, а саме - про їх перегляд у бік пом'якшення - відповідно до законодавства ЄС (на першому етапі, протягом попереднього року, всі суб'єкти господарської діяльності класифікували за критеріями ризику). ! Zn


Читайте також:

Бізнес позбавлять необхідності щороку купувати електронні ключі
Бродський: Колесніков хоче звільнити 90% податківців
З 53 тис. регуляторних актів повністю відповідають законодавству лише 18
Бродський знайшов рецепт успішної дерегуляції


 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...