Топ Новини

Бойко: Україна гарантує транзит газу по своїй території

8 вересня 2011 в 15:28
Україна гарантує транзит природного газу по своїй території, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко в ході зустрічі з представниками дипломатичного корпусу в Києві в четвер.
boyko_013_web.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

 "Україна показала своє прагнення до інтеграції з Європейським Союзом в енергетичній сфері - стала повноправним учасником Енергетичного співтовариства і проводить всебічну роботу для приведення енергетичного сектора до європейських вимог. Україна завжди була і буде надійним транзитером енергоносіїв до Європи", - цитує Ю. Бойка прес- служба міністерства.

 
Глава Міненерговугілля також поінформував дипкорпус про хід переговорів з Росією щодо перегляду газового контракту, підкресливши при цьому, що незалежно від результату переговорів Україна виконає всі взяті на себе зобов'язання щодо забезпечення транзиту російського газу європейським споживачам.
 
За словами міністра, Україна докладає всіх зусиль, щоб врегулювати газові питання з Російською Федерацією. Він підкреслив, що внесення змін до контракту 2009 року щодо зменшення вартості російського газу для України є принциповою позицією глави держави.
 
"Президент України вважає можливим завершити переговори без суду, тому що у нас дуже велике стратегічне партнерство з Російською Федерацією, дуже багато напрямів, газовий напрям - один із них. Тому ми очікуємо, що у нас все ж таки будуть продовжені переговори", - зазначив Ю. Бойко.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...