Топ Новини

Бойко у черговий раз пообіцяв завершення оцінки ГТС "найближчим часом"

31 жовтня 2012 в 08:23
Минулого разу Бойко ще у вересні заявив, що оцінка ГТС завершитися "через три-чотири тижні". Тепер же міністр озвучив новий термін, але такий самий неточний.
gts_.jpg
gazprom.ru

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко очікує результатів оцінки української газотранспортної системи (ГТС) в листопаді.

"Вона завершується. Я вважаю, що найближчим часом вона закінчиться. Я думаю, що це буде протягом листопада", - сказав він журналістам у Києві в середу, 31 жовтня, перед початком засідання Кабміну.

Як повідомлялося, у кінці березня цього року НАК "Нафтогаз України" визначив переможцем конкурсу з відбору оцінювача вартості активів української ГТС ТОВ "Бейкер Тіллі Україна ЕК" (Київ) - незалежного члена міжнародної мережі Baker Tilly International. Компанія повинна була провести оцінку системи магістрального трубопровідного транспорту газу, в тому числі підземних сховищ газу та об'єктів інфраструктури, у термін до 1 серпня 2012 року.

Тим не менше, 15 вересня на Ялтинській стратегії міністр Бойко повідомив, що оцінка ГТС ще не готова і пообіцяв, що процес "закінчимо через три-чотири тижні".

Систему магістральних газопроводів і підземних сховищ газу країни експлуатує "Укртрансгаз". Пропускна здатність ГТС України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході - 178,5 млрд куб. м, у тому числі в країни Європи 142,5 млрд куб. м, Молдову - 3,5 млрд куб. м.

ГТС «Укртрансгазу» складається з 72 компресорних станцій, 110 цехів і 1451 газорозподільної станції. Загальна протяжність газопроводів, які експлуатує компанія, становить 38,6 тис. км, у тому числі магістральних газопроводів - 22,2 тис. км, газопроводів-відводів - 16,4 тис. км.

Україна має 13 ПСГ загальною активною ємністю понад 31 млрд куб.м. Дванадцять сховищ і систему магістральних газопроводів експлуатує "Укртрансгаз", ще одне сховище - ДАТ «Чорноморнафтогаз» (АРК), 100% акцій якого належить НАК.

Читайте також:

Німці допоможуть Україні модернізувати ГТС

Українську газову трубу віддадуть у приватні руки за «суто символічну» суму

У відділенні ГТС від газовидобутку Україна вирішила піти найрадикальнішим шляхом

«Газпром» може подати до суду на Україну за скорочення закупівель газу

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...