Близнюк пропонує рушити до Європи, піднявши ціни на ЖКГ удвічі

27 липня 2011 в 08:58
Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк вважає, що у сфері ЖКГ варто запровадити європейські принципи ціноутворення у ЖКГ.
bliznyuk_bliznuk__DSC0771-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«У даній сфері однозначно є проблеми архітектури, світових стандартів, енергозбереження тощо. Я беру європейські стандарти як матрицю. Оскільки ми всі прагнемо до Європи - тоді давайте їх і впроваджувати. Якщо навести приклад Донецької області, то у структурі доходів населення на оплату ЖКГ йде 14%, а в Європі це - 30 %»,- сказав міністр в інтерв'ю «Делу».

Близнюк вважає, що без кардинального вирішення фінансових питань система ЖКГ стане банкрутом.

«Системі ЖКГ винні - 12,7 млрд грн., а система винна 20 млрд грн. Разом вся система є банкрутом, тому що на 8 млрд грн. винна більше», - сказав міністр.

Близнюк вважає, що українці повинні зрозуміти, що проблеми ЖКГ - це загальні проблеми як влади, так і самих громадян.

«Чи готові ми перейти на європейський стандарт? Європеєць сьогодні використовує 75 літрів гарячої та 75 літрів холодної води - усього 150. В Україні середня кількість споживання - 350 літрів. На сьогодні ми споживаємо у два рази більше енергоносіїв на обігрів одного квадратного метра житла. Звідси ми повинні говорити про соціальні стандарти. Тому я й наголошую, що це комплексне завдання. Люди повинні зрозуміти, що це не їх вина, це наша спільна проблема. І ми повинні називати речі своїми іменами, і доти, поки не почнемо вирішувати ці проблеми, нічого не зміниться», - сказав Близнюк.


 

За матеріалами: Дело
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...