Топ Новини

Бізнесу більше перешкоджає складна звітність, аніж високі податки, - опитування ДПСУ

4 жовтня 2011 в 08:41
Більше половини (53%) платників податків не бачать жодних підстав для припинення свого бізнесу, кажуть у ДПСУ. Разом з тим, серед скарг переважають нарікання бізнесменів на складність податкової звітності та надто прискіпливі перевірки податківців.
50_griven_grivni_dengi_nozhnici_bw.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба Державної податкової служби України, такими є результати опитування платників, проведеного на офіційних веб-сайтах ДПС та її регіональних підрозділів з 14 вересня по 3 жовтня 2011 року.

Учасники опитування виділили ряд причин, що заважають їм займатися підприємницькою діяльністю. Зокрема, 20% респондентів зауважили, що складність звітності, порядку заповнення декларацій та ведення обліку є серйозною перешкодою для бізнесу. Скарги на високі ставки податків та надто прискіпливі перевірки податківців відмітили ще 9,5% та 7,1% відповідно.

У податковому відомстві завірили, що зауваження платників будуть враховані, і роботу зі спрощення формальних процедур буде прискорено.

«Власне, для нас не було сюрпризом, що бізнесменам заважає складна і надто бюрократизована звітність. Від початку реорганізації ДПС спрощення формальностей, підвищення швидкості та якості обслуговування платників були і залишаються пріоритетами у реформуванні податкової сфери. Зараз кілька відомчих робочих груп працюють над вирішенням цієї проблеми», - повідомив заступник голови ДПС України Олександр Клименко, коментуючи результати.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...