Топ Новини

Бельгійський міністр: Дії Єврокомісії приведуть ЄС до 15-річної рецесії

12 січня 2012 в 13:00
Заходи суворої економії, що вводяться за рішенням Європейської комісії у країнах Європейського Союзу, приведуть країни ЄС до 15-річної рецесії. Таку думку висловив міністр промисловості Бельгії Пол Магнет в опублікованому в четвер, 12 січня, інтерв'ю La Libre Belgique.
koshelek_evro_euro_portmone_4.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

П.Магнет, який є членом Соціалістичної партії, зазначив, що Єврокомісія припускається помилки, і економічні заходи, які вона пропонує державам ЄС, не здійснять бажаної дії.

Міністр визнав, що уряди у країнах єврозони, де вибухнула економічна криза, повинні вжити суворих заходів, але європейський Центробанк і Європейський інвестиційний банк повинні надавати допомогу урядам, які борються з власними боргами.

Єврокомісія, яка отримала у грудні 2011 року додаткові повноваження, пригрозила санкціями тим урядам, які допускають надмірний дефіцит держбюджету. Комісія наказала уряду Бельгії цього тижня скоротити витрати на 1 млрд євро.

Бельгійський міністр стверджує, що у своїх оцінках щодо перспектив тривалої рецесії в Європі він спирається на думки багатьох провідних економістів.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...