Топ Новини

Банкіри констатують значний попит на інвестмонети

12 листопада 2012 в 09:09
Скарбник банку "Даніель" Василь Невмержицький також відзначає популярність інвестмонети, пояснюючи це вигодою від їхнього продажу - як для банків, так і для населення.
dengi_moneti_DSC4637_znua-003.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Банкіри констатують значний попит на інвестиційні монети, які випускає Національний банк.

"Ювілейні монети, які випускає НБУ, користуються величезним попитом, за ними стоять черги - за день, за два до того, як ці монети надходять у продаж. Що стосується інвестиційних монет, то вони також популярні серед населення, тут також спостерігається збільшення обсягів продажу , їх привабливість зростає ", - сказав голова правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук.

Скарбник банку "Даніель" Василь Невмержицький також відзначає популярність інвестмонети, пояснюючи це вигодою від їхнього продажу - як для банків, так і для населення.

"Це монети високої проби, населення розуміє, що на них можна заробити, згодом продавши за більшою ціною або розмістивши у банку у вигляді банківського вкладу в золоті", - повідомив банкір.

На думку Романа Шпека, старшого радника Альфа-банку (Україна), попит на ці монети може зрости у зв'язку зі сприятливою кон'юнктурою ринку золота.

"Зараз спостерігається тенденція до подорожчання золота, люди, розуміючи це, завдяки інвестмонетам пробують заробити", - підкреслив банкір.

Він додав, що монети НБУ дуже високої якості.

Як повідомляло агентство, НБУ вже виготовив 30,8 тис. штук інвестиційних монет.

За 9 місяців 2012 року реалізовано 11,6 тис. штук монет.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...