Топ Новини

Банки знизять свої комісійні за безготівкові розрахунки

26 жовтня 2012 в 13:29
Банки змушені будуть знижувати свої комісійні «апетити», аби привабити клієнтів переводити свої безготівкові розрахунки сааме до них, а не до конкурентів.
dengi_grivni_pachki_white_web7.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Очікуване зростання обсягів безготівкових розрахунків в Україні (у т.ч. – завдяки нещодавнім законодавчим новаціям) сприятиме посиленню конкуренції між банками за клієнтів, що може стимулювати учасників ринку знижувати комісійні за безготівкові розрахунки аж до їх скасування.

Таку думку висловив генеральний директор Platinum Bank Грег Краснов під час засідання Фінансового прес-клубу, організованого Лігою фінансового розвитку за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP та тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Банки, зокрема, на Заході заробляють не на цьому (не на комісійних – ред). Вони заробляють на тому, що ті залишки, які клієнт тримає в банку, вони можуть пускати в обіг. Відповідно збільшується можливість кредитування економіки», - зауважив банкір

У свою чергу директор департаменту роздрібного бізнесу Erste Bank Тетяна Надточій звернула увагу, що деякі банки уже сьогодні пропонують здійснювати безготівкові розрахунки безкоштовно. Забезпечити ж це їм дозволяє оптимізація інших видатків, які супроводжують обслуговування клієнтів.

«У банків з'являється можливість реально оцінити платоспроможність клієнта (спостерігаючи за рухом коштів на рахунках, - ред.). Відповідно ціна [кредитних] ресурсів буде меншою для кінцевого споживача», - зауважила експерт.


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...