Топ Новини

Банки скаржаться, що покарати суддів практично не реально

15 вересня 2012 в 18:40
Першочерговим кроком у протидії корупції серед суддів є удосконалення законодавства та реальне притягнення суддів до відповідальності і забезпечення їх покарання.
pravosudie.jpg
dfact.net

В Україні притягнути до відповідальності суддю за сумнівні рішення занадто складно. Свідченням же фактичної «недоторканності» служителів Феміди є мізерний відсоток реальних покарань за винесення завідомо неправосудних вироків, рішень, ухвал чи постанов.

Таку думку в коментарях ZN.UA висловив старший радник «Альфа-Банку (Україна)» Роман Шпек.

«З одного боку, неефективна система відповідальності суддів дозволяє їм уникати відповідальності за порушення присяги, законів. З іншого - фактично, створено умови для тиску на суддів з боку самих суб'єктів і різними способами. Суди залишаються залежними від виконавчої влади в питаннях фінансового, матеріально-технічного і соціального характеру», - зазначив Шпек.

На думку експерта, першочерговим кроком у протидії корупції серед суддів є удосконалення законодавства та реальне притягнення суддів до відповідальності і забезпечення їх покарання.

 
«На нашу думку, проблема полягає не в збільшенні обсягу і жорстокості покарання для суддів, які вчинили корупційні злочини, а в збільшенні прозорості та відкритості судової системи», - підкреслив Шпек.

Читайте також:

В Україні з'явиться бюро з розслідування злочинів чиновників, суддів і міліціонерів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...