Топ Новини

Азаров збільшує усі цифри Держстату у 2-3 рази

28 грудня 2011 в 09:53
Прем'єр-міністр України Микола Азаров продовжує дезінформувати українців, повідомляючи дані, які ніяк не узгоджуються з цифрами Державної служби статистики.

Розповідаючи, як погано жилося українцям до приходу його уряду, М.Азаров заявив, що в першому кварталі 2010 року інфляція в Україні була 11%.

«Тільки у першому кварталі 2010 року ціни зросли на 11%. Люди практично не бачили виходу, економили на всьому», - сказав М.Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу, 28 грудня.

Тим часом, за офіційними даними Держстату, за перші три місяці 2010 року інфляція склала 4,7%.

Нагадаємо, що раніше М.Азаров заявив, що у 2011 році майже у три рази зросли витрати населення на походи до музеїв і на концерти. Однак, за останніми даними Держстату, витрати українців на «відпочинок і культуру» не змінилися.

Також М.Азаров заявляв про дворазове зростання туристичної галузі. Ця інформація знайшла зовсім несподіване підтвердження. За даними МЗС, кількість поїздок представників влади за кордон зросла у 2010-2011 роках у два рази.

Повідомлення М.Азарова про те, що українці в 2011 році купили у 16 (!) разів більше мобільних телефонів, потребує більш серйозного розгляду. Проте ця заява навряд чи може бути інтерпретована в економічних термінах і потребує пильної уваги фахівців із зовсім інших областей знання.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...