Азаров: якщо Росія припинить транзит газу, Україна знайде вихід

23 лютого 2012 в 11:49
Прем'єр-міністр відповів на погрозу «Газпрому» «звести до нуля» транзитну роль України для експорту російського газу.
azarov_241.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Україна знайде вихід із ситуації, якщо Росія припинить транзит газу через країну. Про це 23 лютого повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, коментуючи обіцянку «Газпрому» «звести до нуля» транзитну роль України.

«Давайте не будемо нагнітати цю ситуацію. Ми прекрасно усвідомлюємо, що з того моменту або того пункту, що сказав цей пан (Купріянов) до моменту реалізації - багато води витече, чимало пройде часу», - заявив Азаров.

«Я завжди кажу - допомогай вам Бог, якщо у них вирішені всі проблеми у Росії, скрізь лікарні побудовано, все зроблено... Будь ласка, 20 млрд євро - і будуйте. Тоді у вас є можливість використовувати нашу загальну систему, але якщо ви хочете 20 млрд євро загнати незрозуміло куди, то будь ласка. Україна знайде вихід із цієї ситуації", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, що вчора, 22 лютого, представник ВАТ «Газпром» Сергій Купріянов заявив, що "Газпром" завдяки будівництву "Північного потоку" і «Південного потоку» зведе транзитне значення України для експорту російського газу до нуля.

Як відомо, Україна виступає проти будівництва «Південного потоку», оскільки він є прямим конкурентом української газотранспортної системи (ГТС). Київ заявляє, що вартість реалізації цього проекту в рази перевищує можливі інвестиції в українську ГТС, які можна вкласти і тим самим збільшити пропускну здатність українського маршруту постачань газу в Європу.

Читайте також:

Україна спростувала звинувачення Росії у незаконному відборі транзитного газу

Москва: Незабаром значення України для експорту російського газу дорівнюватиме нулю


Росія звинуватила Україну у несанкціонованому відборі газу, призначеного для Європи

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...