Азаров вважає, що Путін визнав "несправедливість" газового контракту

14 червня 2011 в 19:36
Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що його російський колега Володимир Путін у ході перемов з українською делегацією в Москві визнав, що газовий контракт викликає певні питання, тому його слід переглянути. Про це він заявив в ефірі Першого Національного.
putin_azarov1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

М. Азаров повідомив, що на цьому етапі фахівці українського Кабміну на високому рівні ведуть перемови з російськими колегами з метою переконати їх у необхідності підписати вигідний газовий контракт як для України, так і для Росії.

"Національний інтерес зараз полягає в одному - позбутися від цієї кабальної формули, цього кабального контракту" - підкреслив М. Азаров.

"Останні переговори завершилися тим, що прем'єр-міністр Росії вперше за ці два роки сказав публічно, що в контракті є питання, які у наших українських колег викликають подив. Отже, треба з ними розібратися. Тобто він визнав, нарешті, що контракт необхідно переглядати", - протрактував слова В. Путіна М. Азаров.

При цьому він додав, що цей процес буде непростим: "Харківські угоди теж вироблялися непросто, дуже непросто, але там ми були дуже обмежені в часі", - додав він.

М. Азаров також зазначив, що зараз ситуація в Україні не кризова, тому немає термінової необхідності йти на будь-які поступки.

"У нас є час і можливості спокійно, з урахуванням взаємних інтересів переглянути контракти, але затягувати цей процес не можна", - сказав чиновник.

Як було повідомлено, на початку червня М. Азарову не вдалося переконати російське керівництво розпочати перегляд газової угоди. Російська сторона стоїть на позиції, що мають виконувати чинний контракт.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.66
EUR 27.94
Останні новини