Азаров впевнений, що Україна і в наступному році зможе прожити "без доларів МВФ"

14 листопада 2011 в 15:09
Уряд України вже майже рік обходиться без ресурсів Міжнародного валютного фонду (МВФ), тож і в наступному році теж зможе. Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.
azarov-3.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Через півтора місяця буде саме рік, як ми не отримуємо від МВФ ні одного долара, - нагадав він. - Ми цей рік прожили без проблем, проживемо і наступний, - запевнив М.Азаров».

При цьому він розповів, що відсутність кредитних міжнародних ресурсів «не призвела до проблем в країні»: уряд «добросовісно» виконує всі зовнішні зобов’язання, «всі соціальні програми фінансуються».

Також прем’єр запевнив, що, незважаючи на відсутність в цьому році надходжень траншів від МВФ, «співпраця з МВФ не переривалась ні на один день».

М.Азаров вкотре довелося розповідати, що так звана пауза у запозиченнях виникла через вимоги МВФ підвищити тарифи на житлово-комунальні тарифи для населення, на що уряд висуває свої аргументи, очікуючи на перегляд газових контрактів і визначення справедливої, обґрунтованої  ціни на газ, від якої і залежать тарифи. «У нас з місією МВФ був абсолютно відвертий діалог, ми кілька разів ретельно обговорювали наші позиції, і є повне порозуміння», - запевнив прем’єр-міністр, якого цитує прес-служба Кабінету міністрів.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...