Азаров визнав, що криза буде, але не така значна, як у 2009-му

7 вересня 2012 в 13:22
Прем'єр заявив, що «криза стороною Україну не обходить - вона нас серйозно зачіпає». При цьому Азаров вважає, що ситуація все ж краща, ніж в 2008-2009 роках, і підстав для паніки немає.
azarov_111.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр Микола Азаров визнає ризики для української економіки у зв'язку з кризою у світовій економіці, але заявляє, що ситуація краща, ніж у 2008-2009 роках. У той же час, глава уряду визнав, що криза «серйозно зачіпає» країну.

Про це прем'єр-міністр заявив у Донецьку на заходах з відзначення 69-річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

«Існують ризики для нашої економіки, і ми говоримо про це відкрито, про це відкрито говорить і президент...Ризики пов'язані з рецесією у світовій економіці», - сказав Азаров.

«Можливо, хтось не знає, що економіка Німеччини, наприклад, падає (-0,5%). Хтось не знає, а ми знаємо і зобов'язані це враховувати», - зазначив він.

«Економіка України - це поки +2%, плюс, а не мінус. І поки у нас ніяких підстав ні для паніки, ні для якихось тривожних сигналів немає», - запевнив прем'єр.

При цьому він визнав, що «криза стороною Україну не обходить - вона нас серйозно зачіпає».

«Тому, якщо ми відповідальні перед своїми людьми і народом, то ми повинні відверто говорити, як йдуть справи, і ми це говоримо. І говоримо про те, що зараз треба зосередити зусилля на розвитку внутрішнього ринку, на реалізацію інфраструктурних проектів, на активізацію будівельного комплексу, машинобудування тощо», - сказав Азаров.

Коментуючи заяву депутата НУ-НС Арсенія Яценюка про те, що на закритій частині засідання Кабміну 5 вересня Азаров під стенограму охарактеризував стан економіки словами «справи йдуть не погано, справи йдуть дуже погано», прем'єр заявив: «Наші опоненти забули, куди вони завели країну: вони завели її в колосальні борги, в розруху економіки, практично повну зупинку будівельного комплексу».

«Така ситуація реально була в 2008-2009 році. Зараз ситуація навіть близько не нагадує ту, що була в ті роки», - підкреслив він.

При цьому Азаров зазначив, що ті, хто виносять і оприлюднюють стенограми засідань урядів, призначені для внутрішнього використання, скоюють посадовий злочин. «Я просто попереджаю», - зазначив Азаров.

Він також заявив, що «тільки безвідповідальний політик може зараз говорити країні, що завтра гривня обвалиться».

Читайте також:

Янукович визнав, що світова криза торкнеться і України

Яценюк «злив», як насправді Азаров оцінює становище в економіці

Азаров не дозволить виборам дестабілізувати економічний розвиток України

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...