Топ Новини

Азаров визнав, що без кредитів МВФ йому дуже важко

28 грудня 2012 в 15:35
Азаров роз'яснив свою позицію щодо кредитів МВФ: обійтися можна, але зробити це буде важко. На неприйнятних умовах брати не буде.
azarov_nikolay_ukr_forum_11.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Український уряд наполегливо шукає компроміс з Міжнародним валютним фондом, без кредитів якого обійтися будуть важко, заявляє прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Я говорив про те, що Україна може обійтися без кредитів МВФ, але ніколи і ніде не говорив, що зробити це дуже легко», - сказав він, відповідаючи на запитання користувача в соціальній мережі Facebook.

«Насправді ми дійсно можемо обійтися без кредитів і не візьмемо ці кредити на неприйнятних для нас умовах, але зробити це буде не так просто. Саме тому ми наполегливо прагнемо знайти компроміс з МВФ», - підкреслив прем'єр.

Нагадаємо, що напередодні Азаров заявив, що прагнутиме отримати кредит МВФ, при цьому зазначивши, що ресурсів у світі достатньо і уряд може зайняти в інших місцях.

Як повідомлялося, місія МВФ має прибути в Україну у другій половині січня 2013 року.

Нагадаємо, що МВФ в 2010 році схвалив програму stand-by, в рамках якої обіцяв до кінця 2012 року надати Україні кредит на загальну суму 15,5 млрд дол. Фонд виділив перші два транші на суму 3,4 млрд дол, але в 2011 році припинив фінансування через те, що українська влада відмовилася виконувати узгоджені умови.

У 2011-2012 роках візити місій МВФ в Україну закінчувалися провалом переговорів.Чинна програма stand-by завершується в кінці 2012 року

Читайте також:

Україна є єдиною країною світу, не подолала кризу 2008-2009 років, - експерт

Глава Кабміну сподівається на кредит МВФ, але продовжує шукати гроші в інших місцях

The Wall Street Journal «поховала» інвестиційну привабливість України

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...