Топ Новини

Азаров вимагає від «Укрнафти» стабілізувати видобуток нафти

19 серпня 2011 в 13:01
Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що завдання ПАТ «Укрнафта» - негайно стабілізувати ситуацію із видобутком нафти. Про це він заявив під час зустрічі з головою правління ВАТ «Укрнафта» Пітером Ванхеке й міністром енергетики та вугільної промисловості Юрієм Бойко, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Нас не влаштовують ніякі плани «зменшення скорочення» видобутку нафти. Нам потрібно виходити на стабілізацію. Протягом найближчих двох-трьох років «Укрнафті» необхідно всі свої вільні ресурси спрямовувати на розвиток», - уважає М. Азаров.

Зі свого боку прем'єр-міністр висловив готовність провести нараду за участю менеджменту «Укрнафти», представників органів виконавчої та місцевої влади щодо скорочення бюрократичних процедур на отримання ліцензій і дозволів та погоджень на проведення буріння.

Крім того, Н. Азаров загалом підтримав ідею голови правління ВАТ «Укрнафти» щодо виходу на IPO на Лондонській біржі. «Я вважаю, що це головний і реальний інвестиційний ресурс - розміщення компанії на IPO», - підкреслив прем'єр, зазначивши, втім, що це питання необхідно добре вивчити.

Нагадаємо, що в січні поточного року М. Азаров піддав критиці керівництво вугільної та паливно-енергетичної галузей за зниження видобутку нафти, газу й вугілля, зажадавши від міністра енергетики та вугільної промисловості кадрових рішень, зокрема й керівництва «Укрнафти». Через місяць акціонери ВАТ «Укрнафта» призначили головою правління компанії генерального директора Renaissance Capital Ukraine Пітера Ванхеке. Проте компанії поки не вдалося зупинити падіння видобутку.

НАК «Нафтогаз Україна» належить 50% +1 акція цієї компанії, групі компаній, пов'язаних із акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 40,47% акцій АТ.

«Укрнафта» в першому півріччі 2011 року скоротила видобуток нафти на 4% - до 1,05 млн тонн, газоконденсату - на 39,4%, до 89,2 тис. тонн, природного газу - на 14,1%, до 1,08 млрд куб. м.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...