Топ Новини

Азаров: Україну потрібно готувати до нової кризи

20 липня 2011 в 09:10
Україна має бути готова до нової світової фінансової кризи, можливість якої прогнозують передові економічні експерти. Про це у середу, 20 липня, заявив під час засідання Кабінету міністрів голова уряду Микола Азаров.
web_azarov_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Підвищені вимоги до економічного аналізу та планування диктує ситуація на світових ринках. Вона непроста і навіть складна. Обидва світових емісійних центри - США і Європейський Союз - стоять на порозі рішень, які можуть мати травматичні наслідки для світової економіки. США мають намір збільшити національний борг до рівня, що перевищує ВВП цієї держави. Європейський Союз оголошує про безпрецедентну грошову допомогу окремим державам, яка в будь-якому випадку позначиться на показниках європейського ринку», - зазначив прем'єр-міністр.

За його словами, Україна не повинна ігнорувати думку передових економічних експертів, які попереджають про можливість нової світової кризи. «Ми не стали ігнорувати такі попередження, як це робили наші попередники, тому країну потрібно готувати до будь-якого сценарію. Сьогодні як ніколи ми орієнтовані на власні сили і внутрішні ресурси», - сказав М.Азаров.

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...