Топ Новини

Азаров обурений, що контролюючі органи все ще вставляють бізнесу "палки в колеса"

18 січня 2012 в 10:09
Прем’єр-міністр України Микола Азаров нарешті зрозумів, що українці самі можуть вирішити економічні й соціальні завдання будь-якої складності, треба тільки щоб влада та чиновники їм не заважали, крадучи у них час і кошти безліччю адміністративних перепон.
nalog_goss_business_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Такого висновку глава уряду дійшов після своїх робочих поїздок у регіони.

«Головний висновок з робочої поїздки до Хмельницької області (втім, як і з інших поїздок) такий: …у нас є ресурси, можливості і бажання працювати і жити краще. Треба тільки не заважати людям виявляти ділову ініціативу, не красти у них і час, і сили, і кошти всілякими адміністративними перепонами», - сказав він на засіданні Кабінету міністрів у середу, 18 січня.

Прем’єр з невдоволенням визнав, що після здійснення адміністративної реформи і незважаючи "на рішучі кроки" в сфері дерегуляції, в Україні досі залишаються більше сотні різних контролюючих і регулюючих органів.

Зокрема, на сьогодні 88 органів мають контрольні повноваження, 37 - видають документи дозвільного характеру, 34 органи видають та анулюють ліцензії, а право зупиняти або призупиняти господарську діяльність має 21 орган.

«Це абсолютно неприйнятна ситуація ні для уряду, ні для бізнесу, - висловив своє незадоволення М.Азаров. - Ставлю вимогу в поточному році деформовану, шкідливу систему відносин, яка обмежує економічні свободи, остаточно демонтувати».

За його словами, запровадження «єдиного вікна», електронної системи комунікації бізнесу з владою, яка виключає «корупційні співбесіди» з підприємцями – є пріоритетним завданням для уряду.

Нагадаємо, що за останні три роки Україна опустилася у світовому рейтингу економічних свобод, незважаючи на певне поліпшення позицій у минулому році.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...