Топ Новини

Азаров незадоволений реалізацією програми дешевої іпотеки від Януковича

16 липня 2012 в 18:18
Прем'єр має намір заслухати керівників тих регіонів, де взагалі не укладені угоди на придбання доступного житла.
azarov.jpg
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр України Микола Азаров не задоволений темпами реалізації соціальної ініціативи президента Віктора Януковича, що стосується надання іпотечних кредитів під 3% для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Як повідомили в прес-службі уряду, про це прем'єр заявив 16 липня на засіданні Кабінету міністрів.
 
Прем'єр доручив відповідальним органам, у першу чергу Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, розібратися з причинами гальмування іпотечного кредитування.
 
При цьому він заявив, що має намір заслухати керівників тих регіонів, де взагалі не укладені угоди на придбання доступного житла.
 
Як повідомлялося, Азаров не раз заявляв про необхідність більше уваги приділяти реалізації та вдосконалення механізмів з надання житла в рамках програми «Доступне житло».
 
16 червня прем'єр доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробити механізм здешевлення будівництва житла до 5,5 тис. грн за квадратний метр.
 
Кабінет міністрів України своєю постановою № 343 від 25 квітня ц.р. затвердив Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
 
За даними Мінрегіону, за програмою здешевлення кредитів на покупку житла визначено 149 житлових об'єктів, у яких забудовники запропонували 5,967 тис. квартир. Бажання на участь у програмі виявили понад 8,4 тис. громадян.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
 

 

 

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...