Топ Новини

Азаров не може визначитися, куди йти з «газовими контрактами» - до суду або на переговори

30 серпня 2011 в 08:55
Під час робочої поїздки до Харкова прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна налаштована на нормальний переговорний процес щодо зміни газових контрактів із Росією.
gas_komforka_19.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

При цьому, відповідаючи на питання, за яких умов Україна може звернутися до суду для розриву газових контрактів з російською стороною, голова уряду уточнив:

"Різні гіпотетичні можливості існують, але я все-таки прихильник нормального переговорного процесу на умовах рівноправності, на умовах поваги, і щоб наші партнери прислухалися до наших аргументів, а вони у нас досить серйозні".

М.Азаров підкреслив, що будь-яка конфліктна ситуація у двосторонніх українсько-російських відносинах може негативно вплинути на їх розвиток, тому "потрібно зменшувати зону конфліктів".

Як раніше повідомляли українські ЗМІ, М.Азаров заявив, що позиція російської влади в газовому питанні змушує українську сторону замислитися про розрив контракту на постачання газу в судовому порядку. За його словами, уряд України вже проконсультувався з вітчизняними та міжнародними експертами щодо перспектив судової тяганини з Москвою і готовий розпочати розгляд.

При цьому прес-секретар прем'єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков повідомив, що офіційний Київ не інформував Москву про наміри почати судовий розгляд для розірвання діючих газових контрактів і підкреслив, що "російська сторона виходить з того, що між відповідними організаціями РФ і України є діючі угоди, зобов'язання за якими виконуються Росією у повному обсязі".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...