Топ Новини

Азаров назвав головну перешкоду газових переговорів з РФ

23 грудня 2011 в 16:46
Бажання Росії зберегти перевагу в "газовому" питанні є основною перешкодою для підписання нового договору, вважає прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Відповідаючи на питання одного з користувачів Facebook про складнощі переговорного процесу щодо газу з Росією, М.Азаров зазначив, що особливістю переговорів з Росією є те, що Україна хоче переглянути чинний договір, укладений у 2009 році, який буде діяти ще 8 років.

"Він виписаний так, що Україна практично не має ніяких прав. І, природно, у керівництва Росії з'являються спокуси зберегти, в тому або іншому ступені, свою перевагу. Це бажання зберегти перевагу і є основною перешкодою для завершення переговорів", - написав прем'єр на своїй сторінці .

Він висловив переконання в тому, що рано чи пізно цю угоду буде переглянуто.

"В історії не раз так бувало, коли кабальні і принизливі договори, які та чи інша держава була змушена з різних причин мати, потім дуже важко піддавалися перегляду. Але рано чи пізно такі договори все одно переглядалися, оскільки вони представляли із себе перешкоду для розвитку нормальних взаємовигідних відносин. Це наша головна теза на переговорах з Росією", - додав М.Азаров.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Теги Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...