Азаров каже, що місія МВФ сама перенесла свій візит в Україну

7 грудня 2012 в 16:03
Незважаючи на офіційну заяву МВФ про те, що саме українська влада стали ініціаторами перенесення візиту на січень-2013, Азаров стверджує, що це його уряд "погодився" на зміну термінів.
azarov.jpg
kmu.gov.ua

 

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) сама перенесла свій візит в Україну. Про це заявив в.о. прем'єр-міністра України Микола Азаров на свій сторінці у фейсбуці, спілкуючись з користувачами в п'ятницю, 7 грудня.
 
"Візит місії відкладено на другу половину січня. Місія МВФ сама попросила про перенесення термінів візиту і ми з ними погодилися", - написав Азаров.
 
Нагадаємо, що впродовж тижня МВФ встиг кілька разів змінити свою позицію з приводу переговорів з Україною. Спочатку у Фонді заявили, що ніяких офіційних запрошень від українського уряду не отримували, потім (після заяви Азарова) все ж підтвердили приїзд своєї місії з 7 по 17 грудня. Однак вже 6 грудня МВФ повідомив про перенесення візиту на другу половину січня 2013 року.
 
Зокрема, в офіційному прес-релізі МВФ повідомив, що візит місії Фонду перенесено на другу половину січня на прохання України.
 
"На прохання влади України місія МВФ, яка планувала відвідати Київ період з 7 по 17 грудня, щоб почати обговорення угоди stand by, буде перенесена на другу половину січня. Влада України відзначила, що це дозволить залучити до участі новий Кабінет міністрів, який прийде на зміну колишнім міністрам, що склали свої повноваження на початку грудня ", - сказав представник МВФ в Україні Макс Альєр.
 
Українська влада хоче переконати МВФ продовжити - а не укладати нову програму кредитування України (поточна програма заморожена з весни 2011 року, її термін дії закінчується в грудні 2012 року), оскільки тоді можуть бути виставлені більш жорсткі умови.
 
У свою чергу Фонд згоден подумати про можливе відновлення співпраці з Україною. При цьому МВФ не називає чіткої умови для такого діалогу, тактовно вказуючи на очікуване переформатування уряду в зв'язку з минулими виборами.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...