Азаров хоче змінити підходи до енергоефективності, а то «програм багато, але прогресу мало»

10 травня 2012 в 08:05
Прем'єр доручив Мінекономрозвитку і Міненергетики узагальнити результати реалізації програм з енергоефективності та створити модернізовану і єдину державну програму.
v2.jpg
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр України Микола Азаров відзначає необхідність перегляду підходів до енергоефективності.

"Програм багато, але прогресу мало, тому настав час переглянути наші підходи, відмовитися від того, що буксуємо, і зосередитися на успішних рішеннях", - сказав він, відкриваючи 10 травня засідання уряду в Києві.

Він доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Міністерству енергетики та вугільної промисловості узагальнити результати реалізації програм з енергоефективності та створити модернізовану і єдину державну програму.

"Підвищення енергоефективності та енергозбереження стає стратегічною лінією розвитку економіки та соціальної сфери. В першу чергу нам потрібно активізувати державне стимулювання енергоефективних проектів у всіх галузях економіки, на підприємствах будь-якої форми власності", - зазначив Азаров.

За його словами, за оцінками експертів, щорічний обсяг втрат національної економіки від неефективного, у порівнянні з європейськими показниками енергозбереження, оцінюється на рівні 15-17 млрд дол.

Нагадаємо, на початку лютого Азаров вже заявляв про необхідність провести повний енергоаудит в Україні.

«Країні потрібен повний енергоаудит. Теплоенергетики, промислових виробництв, житлово-комунального господарства. Інструментальний аудит, який дасть об'єктивну картину енерговитрат і розуміння, на чому концентрувати наші обмежені ресурси», - сказав він тоді.

Читайте також:

Теплозбереження: що раніше, то дешевше

Енергетична стратегія: хто і як створює майбутнє України

Україна буде проводити нову енергетичну політику

Попов хоче використовувати «кіотські» гроші для вирішення екологічних проблем Києва

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...