Топ Новини

Австрійці заспокоїли: "Укртелеком" нікому не продавали

18 січня 2013 в 12:21

В австрійській EPIC розповіли, чому змінився формальний власник акцій українського оператора.

ukr_telekom8.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Австрійська компанія EPIC як і раніше залишається кінцевим власником 92,7906% акцій ВАТ "Укртелеком". Про це повідомили у прес-службі EPIC у п'ятницю, 18 січня.

У компанії пояснили, що 100%-вим власником кіпрської UA Telecominvest Limited, яка напередодні купила акції формального власника "Укртелекому" - компанії Epic Telecom Invest Limited (Кіпр) - є австрійський консорціум EPIC.

"EPIC оптимізувала з технічних причин свою холдингову структуру, ввівши у неї UA Telecominvest, яка на 100% належить EPIC Telecominvest", - йдеться у прес-релізі австрійської компанії.

"Що стосується володіння "Укртелекомом" і "ЕСУ", нічого не змінилося: EPIC залишається кінцевим власником 100% "ЕСУ" і 92,7% "Укртелекому", - додала австрійська компанія.

Таким чином, тепер структура власника українського монополіста виглядає наступним чином: австрійська EPIC володіє компанією Epic Advisors Limited (EAL). Ця компанія EAL володіє 100% акцій Epic Telecom Invest Ltd (ETI), якій належить UA Telecominvest Limited. У свою чергу остання володіє вже українською Epic Services Ukraine (ТОВ "ЕСУ"). І вже "ЕСУ" прямо володіє 92,8% акцій "Укртелекому" (після їхнього продажу Фондом держмайна в 2011 році за 10,575 млрд гривень).

Нагадаємо, австрійці вже одного разу проводили "оптимізацію" структури власника "Укртелекому" і дивувалися, чому "така малозначна подія може привернути увагу".

Зазначимо, що з самого початку процесу продажу "Укртелекому" угоду супроводжують чутки про те, що реальним власником компані можуть бути не австрійці, а група донецьких бізнесменів, близьких до влади". Як можливий власник, в чиїх інтересах проводилася приватизація "Укртелекому", називався, зокрема, і бізнесмен Рінат Ахметов.

Читайте також:

СКМ не виключає можливості купівлі "Укртелекому"

Австрійці стверджують, що власниками "Укртелекому" все ще залишаються саме вони

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...