Топ Новини

Арбузов запевнив, що гривня через соціальні ініціативи Януковича не постраждає

29 березня 2012 в 10:25
За словами Арбузова, навіть при найбільш негативних сценаріях розвитку у Нацбанку є достатньо резервів для зменшення різких коливань курсу гривні.
Arbuzov-1.jpg
Колаж, ZN.UA

Національний банк України має у своєму розпорядженні достатні резерви для зменшення різких коливань курсу, але серйозних передумов для девальвації гривні поки не спостерігається, запевняє глава Нацбанку Сергій Арбузов.

"Хочу всіх заспокоїти: навіть при найбільш негативних сценаріях розвитку у Нацбанку є достатньо резервів для зменшення різких коливань курсу... Не бачу серйозних передумов для девальвації гривні. У базовому сценарії ми прогнозуємо, що приплив капіталу буде достатнім для фінансування дефіциту поточного рахунку", - сказав він в інтерв'ю урядовій газеті "Урядовий кур'єр".

Говорячи про соціальні ініціативи президента Віктора Януковича, Арбузов зазначив, що, незважаючи на масштабність завдань, для виплат вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР є всі необхідні кошти.

"Процес виплат, як і обіцяв президент, почнеться з 1 червня... Гривня з початком виплат залишиться стабільною, а інфляція - під контролем. Ми будемо ретельно стежити, щоб не поставити під загрозу макроекономічну стабільність у країні", - сказав він.

При цьому глава НБУ пообіцяв особливу увагу приділити забезпеченню максимально комфортних умов виплат заощаджень - без черг, додаткових довідок і стресів для громадян.

Як повідомлялося, президент Янукович у березні оголосив про низку соціальних ініціатив, у тому числі, збільшення пенсій деяким категоріям пенсіонерів, виплати по 1000 грн у вигляді компенсацій втрат від знецінення вкладів в Ощадбанку колишнього СРСР.

Арбузов також відзначив відсутність підстав для заяв про стрімкий відхід європейських банків з українського ринку.

"Поспілкуйтеся з керівниками банків з іноземним капіталом в Україні. Вони підтвердять, що український ринок є надто привабливим, щоб так легко від нього відмовитися", - пояснив він.

Читайте також:

Нацбанк не буде друкувати гроші на реалізацію передвиборчих обіцянок Януковича

Янукович доручив відновити виплати «Юлиної тисячі» вкладникам Ощадбанку СРСР

З травня в Україні стартує програма іпотечного кредитування житла під 2-3% річних

Янукович зробив пенсіонерам подарунок до виборів: наказав підвищити пенсії мінімум на 100 грн

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...