Антимонопольний комітет рекомендував скасувати подорожчання хліба в Києві

14 листопада 2012 в 16:45
«Київхліб» завищив кількість борошна в хлібі, що подорожчав, підрахували в Антимонопольному комітеті. Рекомендують повернути ціни на рівень до 12 листопада.
hleb_xleb.jpg
president.gov.ua

Київське відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ПАТ «Київхліб» привести ціни на хліб до рівня, «який був би можливий за умов існування значної конкуренції на ринку».

Як повідомляє прес-служба АМКУ, це стосується вартості сортів хліба «Український столичний подовий» (0,95 кг) і батона «Київський» нарізний (0,5 кг), ціни на які підвищили з 12 листопада.

АМКУ встановив, що «Київхліб» завищив кількість борошна і вартість іншої сировини на виробництво цих сортів хліба, що «призвело до необгрунтованого збільшення повної собівартості і відпускної для опту ціни на цю продукцію».

В Антимонопольному комітеті заявляють, що «поглиблений аналіз статей витрат у розрахунковій калькуляції на цю продукцію свідчить про необгрунтоване підвищення оптово-відпускних цін».

АМКУ дав ПАТ «Київхліб» десятиденний термін для відповіді на свої рекомендації.

Як повідомлялося, ПАТ «Київхліб», найбільший столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів, з 12 листопада підвищив ціни на хліб «Український столичний подовий» та батон нарізний «Київський» на 17% і 9,7% відповідно.

Раніше «Київхліб» звернувся в Київську міськдержадміністрацію (КМДА) з пропозицією розглянути можливість підвищення цін на соціальні сорти хліба. Тоді київська влада заявила, що не бачать підстав для подорожчання хліба.

Після підвищення цін КМДА заявила про свою непричетність і висловила намір звернутися в Антимонопольний комітет і Генеральну прокуратуру з проханням визначити дії ПАТ «Київхліб».

Читайте також:

Тягнибок назвав підвищення цін на хліб у Києві помстою влади

Київська влада заявила про непричетність до подорожчання хліба

Подорожчання хліба в Києві пояснили важким економічним становищем


У Києві після виборів подорожчав хліб

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...