АМКУ оштрафував ЄДАПС за неподання інформації

14 січня 2011 в 12:24
Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував консуорціум «ЄДАПС» і структури, що входять до нього, на загальну суму 60 тисяч гривень за неподання інформації у встановлений термін.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував консуорціум «ЄДАПС» і структури, що входять до нього, на загальну суму 60 тисяч гривень за неподання інформації у встановлений термін.

Про це повідомили у прес-службі антимонопольного відомства.

Зокрема, АМКУ оштрафував: безпосередньо консорціум «ЄДАПС» на 20 тисяч грн, а також підприємства, які входять до нього - ТОВ «СП «Голографія» (на 20 тисяч грн), ДП «Поліграфічний комбінат «Зоря» та ТОВ «Знак» (на 10 тисяч кожна).

Згідно з повідомленням Комітету, всі відповідачі визнали свої порушення й надали необхідну інформацію.

Державне підприємство «Державний центр персоналізації документів» МВС України (ДЦПД) є учасником консорціуму «ЄДАПС» (займається впровадженням інноваційних технологій і створенням в Україні сучасної індустрії захищеного друку).

Дочірнє підприємство «Поліграфічний комбінат «Зоря» випускає бланки документів суворої звітності з 2002 року. Робота на підприємстві розподілена за двома напрямками: - виробництво бланків документів суворого обліку та звітності, та іншої поліграфічної продукції з елементами захисту; - виробництво інших видів поліграфічної продукції (етикеткової-пакувальної продукції, рекламної продукції, буклетів тощо)

ТОВ «Знак» є виробником пластикових карток і бланків ідентифікаційних документів (у «ЄДАПС» компанія займається виробництвом високозахищених документів на полімерній основі, у тому числі із застосуванням мікропроцесорних технологій).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...