Топ Новини

Американський інвестор "Київобленерго" нічого не знає про продаж компанії росіянам

25 січня 2013 в 15:11

В "AES Україна" заявили, що обидва обленерго "ефективні компанії, тому час від часу до них з'являється інтерес".

Компанія "AES Україна" спростувала інформацію про продаж контрольних пакетів енергопостачальних компаній "AES-Київобленерго" і "AES-Рівнеенерго" російській групі VS Energy.

Про це заявив директор департаменту зовнішніх та корпоративних зв'язків "AES Україна" Андрій Пермяков.

"Компанії "AES-Київобленерго" і "AES-Рівнеенерго" - ефективні компанії, тому час від часу до них з'являється інтерес, але ні про будь-які операції, ні про будь-які домовленості нам не відомо. До нас ніхто не звертався з цього приводу", - сказав Пермяков.

- Американці продають майже 90% "Київобленерго" росіянам

У пресі в п'ятницю з'явилася інформація, що американські інвестори вирішили позбутися від своїх енергетичних активів, якими вони володіли в Україні протягом 10 років. Повідомлялося з посиланням на неназване джерело, що російська VS Energy домовилася з американською AES Сorporation про покупку 89,12% акцій енергопостачальної компанії "AES-Київобленерго" і 84,56% компанії "AES-Рівнеенерго".

Американська AES Washington Holdings B.V. (входить у структуру AES Сorporation) придбала пакети акцій "Київобленерго" і "Рівнеобленерго" розміром 75%+1 акція на приватизаційному конкурсі в 2001 році. Потім AES Сorporation збільшила свої пакети акцій до 89,12% в "AES-Київобленерго" і до 84,56% - в "AES-Рівнеенерго".

Як відомо, в Україні VS Energy володіє близько 95% акцій в "Одеса-", "Дніпропетровськ-", "Житомиробленерго" і "Севастопольенерго". Групі також належить близько 70% у "Чернівціобленерго", близько 50% - в "Одесаобленерго" і близько 15-20% - в "Хмельницьк-" і "Миколаївобленерго". Напередодні VS Energy продала контрольний пакет "Закарпаттяобленерго".

Бенефіціарами VS Energy International є кілька російських підприємців, зокрема, Олександр Бабаков.

"AES Київобленерго" і " AES Рівнеенерго" експлуатує розподільні електричні мережі, розташовані на території відповідних областей і постачають електроенергію споживачам регіону.

Читайте також:

Енергетика: злив розрахований

Росіяни купили ще одну енергокомпанію в Україні

Азаров роз'яснив американським власникам "Київобленерго", що таке власність в Україні

 

За матеріалами: Укрінформ
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...