Агентство Moody's знизило рейтинг найстарішого банку світу до «сміттєвого» рівня

18 жовтня 2012 в 16:03
Через боргову кризу, що вибухнула в Європі, найстаріша кредитна організація світу потрапила у вкрай скрутне фінансове становище і в червні 2012 року змушена була попросити в італійської влади фінансову допомогу.
monte-paschi-siena-banca.jpg
stopcensura.com

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинг найстарішого банку світу - італійського (BMPS) - на два ступені.

Довгостроковий рейтинг по банківських депозитах і зобов'язаннях було знижено агентством з Baa3 до Ba2 з «негативним» прогнозом. Таким чином, рейтинг заснованого в 1472 році BMPS опинився в «сміттєвій» неінвестиційній категорії.

Як наголошується в оприлюдненому прес-релізі Moody's, існує «вкрай висока» ймовірність того, що банку незабаром може знадобитися додаткова фінансова допомога.

Через
боргову кризу, що вибухнула в Європі, найстаріша кредитна організація світу потрапила у вкрай скрутне фінансове становище і в червні 2012 року змушена була попросити в італійської влади фінансову допомогу в розмірі 1,5 млрд євро. Одночасно BMPS оголосив про розраховану на декілька років програму скорочення персоналу, згідно з якою до 2015 року кредитну організацію покинуть 4,6 тис. осіб.

BMPS був заснований у 1472 році в Сієні. Наразі має близько 2 тис. відділень, є одним з провідних банків Італії. У 2011 році банк зафіксував збиток у розмірі 4,69 млрд євро.

Читайте також:

Агентство Moody's пригрозило знизити рейтинг Сполучених Штатів

Moody's погіршило рейтинг Європейського Союзу

Азаров звинуватив агенство S&P, що обвалило рейтинг України до негативного, в суб'єктивності


Moody's знизило рейтинги 15 найбільших міжнародних банків

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...