Агентство Moody's погрожує знизити рейтинг Сполучених Штатів

11 вересня 2012 в 15:34
Через небажання знижувати держборг США можуть позбутися найвищого кредитного рейтингу від агентства Moody's. Заборгованість кожного громадянина США, включаючи новонароджених, становить 51 тис. дол

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service може знизити суверенний рейтинг США на один щабель - до Aa1, якщо обговорення в Конгресі США запитань щодо скорочення держборгу виявляться невдалими. Про це йдеться в прогнозі Moody's щодо суверенного кредитного рейтингу США.

Наразі агентство підтримує рейтинг США на максимальній позначці Aaa при «негативному» прогнозі з нього. Якщо конгрес прийде до конкретних домовленостей щодо введення і реалізації заходів скорочення держборгу, Moody's підтвердить рейтинг на позначці Aaa і поверне «стабільний» прогноз.

Moody's відзначає, що поточний ліміт держборгу США, останній раз встановлений конгресом на позначці 16,4 трлн дол, найпевніше, буде досягнуто до кінця 2012 року. У цьому випадку суверенний рейтинг США буде поставлено на перегляд до вирішення ситуації.

На сьогоднішній день державний борг США оцінюється в 16,05 трлн дол, або понад 100% від річного ВВП. Бар'єр у 16 ​​трлн дол держборг США перевищив у кінці серпня 2012 року. Таким чином, заборгованість кожного громадянина США, включаючи новонароджених, становить 50 тис. 909 дол.

У кінці серпня Fitch також заявило, що може знизити кредитний рейтинг США, якщо не буде скорочено дефіцит бюджету до I півріччя 2013 року. «США повинні знайти продумане рішення податкових і боргових проблем, а не діяти надмірно радикально і навмання», - говорилося в повідомленні агентства.

Нагадаємо, що в серпні 2011 року колеги Moody's з рейтингової служби Standard&Poor's (S & P) вперше в історії понизили кредитний рейтинг Сполучених Штатів - з вищої відмітки AAA до найближчої до неї AA+. Приводом до цього безпрецедентного рішенням стали тривалі переговори між республіканцями і демократами з питання підвищення офіційної стелі держзапозичень.

Читайте також:

Moody's погіршило рейтинг Європейського Союзу

Азаров звинуватив агенство S&P, що обвалило рейтинг України до негативного, в суб'єктивності

Moody's визнало дефолт Греції

МВФ заявив, що світ може бути спокійний за євро

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...