Топ Новини

У Києві відбулася Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!"

28 жовтня 2011 в 08:15
22 жовтня 2011 в Києві відбулася еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», яку започаткувала компанія ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе!». Співробітники ПІІ «Тойота-Україна» та члени їх сімей взяли активну участь у зеленому суботнику. Акція проходила за адресою: пр-т Московський, 24-Б (біля «Тойота Сіті Плаза»).

Проект «Купив машину? Посади дерево!» спрямований на збільшення площі зелених насаджень. Це надзвичайно важливо, адже дерева відновлюють кисень, поглинають CO2, захищають нас від шуму і пилу і до того ж створюють корисний мікроклімат. Починаючи з квітня 2007 року по 2010 рік, під час зелених суботників, у яких брала участь компанія ПІІ «Тойота-Україна», було висаджено близько 600 дерев та кущів. Цьогоріч у ході еко-акції було висаджено ще 100 дерев (сакура, клен, липа, ясен) та 100 кущів.

Компанія Toyota приділяє особливу увагу питанням охорони навколишнього середовища в усьому світі. Заходи з висадки дерев, ініційовані компанією Toyota, проходять у різних країнах. Зокрема, серія висадки дерев навколо виробничих підприємств почалася в Японії в травні 2008 року із заводу Цуцумі «Тойота Мотор Корпорейшн» і була проведена в інших регіонах Японії, а також в Індії і Таїланді. В результаті було висаджено близько 240 000 дерев майже 30 000 учасниками.

Окрім цього, компанія Toyota з 1997 року, є законодавцем моди в створенні гібридних автомобілів. У 1997 році «Тойота Мотор Корпорейшн» представила світу перший серійний гібридний легковий автомобіль - Toyota Prius першого покоління.

В Україні офіційний дистриб'ютор автомобілів Toyota і Lexus ПІІ «Тойота-Україна» також приділяє особливу увагу проблемам навколишнього середовища, беручи активну участь у щорічних зелених суботниках. Крім того, в жовтні 2009 року на українському ринку був представлений перший офіційний гібрид Lexus - кросовер RX 450h. На початку 2010 року став доступний для замовлення гібридний седан класу «люкс» - Lexus LS 600h, а в квітні 2010 року відбулася презентація Toyota Prius третього покоління. На початку цього року на український ринок було виведено ще один гібридний автомобіль Lexus - унікальний CT 200h.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...