Топ Новини

Янукович заявляє, що скорочення українського продукту в ефірі лобіювали радіостанції

11 листопада 2011 в 12:09
Ініціаторами закону про скорочення з 50% до 25% обов'язкових квот на український продукт у теле- та радіоефірі виступали радіостанції. Про це заявив президент Віктор Янукович на засіданні Громадської гуманітарної ради у п'ятницю, 11 листопада.

У відповідь на заклик членів ради ветувати цей закон В.Янукович сказав, що документ ще не надходив до адміністрації президента.

«Він ще не надійшов, тому що його так виписано, що там взагалі важко було зрозуміти... важко було зрозуміти», - сказав президент.

«Коли я почав дискусію на цю тему з деякими народними депутатами, вони не змогли пояснити взагалі, що необхідно зробити. Тобто мета була - створити умови для того, щоб радіокомпанії мали можливість приймати будь-які замовлення, не обмежуючи це ніякими лімітами», - сказав президент.

У той же час, В.Янукович підкреслив, що при розгляді цього закону необхідно було врахувати, що мова йде про український продукт, а не лише музику. «Український продукт - це, окрім пісень, і музика, і твори тощо», - сказав президент.

За словами президента, у законі є багато розбіжностей.

«Цей закон - він не вийшов. Коли Володимир Михайлович (голова парламенту Володимир Литвин - ред.) віддав його на експертизу до юридичного відділу, то вони констатували, що там дуже багато помилок, суперечностей і протилежностей. Тому він знову буде розглядатися Верховною Радою, Верховна Рада буде повертатися до нього, і яким буде прийнятий цей закон, потім подивимося», - сказав В.Янукович.

Нагадаємо, що законопроект регіоналки Олени Бондаренко про зниження обов'язкового українського продукту у теле-та радіоефірі з 50% до 25% був прийнятий парламентською більшістю 3 листопада. Проте спікер В.Литвин відмовився його підписувати і повернув його до комітету для усунення неузгодженостей.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...