Визначено 50 кращих фоторобіт про туристичну Україну

10 жовтня 2012 в 13:26
Фотовиставка є результатом Третього всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії, який проводився Асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів.
vystavka.jpg
novosti-turbiznesa.info

50 кращих фоторобіт, які презентують туристичну Україну, представлені на фінальній фотовиставці «Україна туристична», яка відкрилася у столичному Будинку художника.

Фотовиставка є результатом Третього всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії, який проводився Асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів.

Партнерами цьогорічного конкурсу стали - страхова компанія «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», міжнародна асистуюча компанія «AP Companies», авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» та оператор вигідного роумінгу компанія «EUREKA».

«Ми впевнені, що цей проект принесе свій внесок у підвищення туристичної привабливості України як для українських, так і закордонних туристів», - зазначила голова Державного агентства з туризму і курортів Олена Шаповалова.

Метою фотоконкурсу є пропагування серед громадян України та іноземних гостей нових можливостей відпочинку в Україні та формування серед них іміджу України як привабливого місця відпочинку. Фотоконкурс «Україна туристична» є щорічним загальнонаціональним конкурсом туристичної фотографії, у якому представлені кращі фотороботи, що відображають туристичні можливості нашої держави.

фото - novosti-turbiznesa.info

Свої роботи на цьогорічний конкурс надіслали 39 фотографів з усієї України, понад 300 фоторобіт було представлено на розсуд журі. У результаті відбору переможцями став 21 фотограф. Відбирати було з чого, тому засідання журі довелося проводити у декілька етапів. Було багато суперечок і членам журі доводилось нелегко, аби справді відібрати кращих з кращих.

Семи переможцям фотоконкурсу було вручено сертифікати від авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» на перельоти для двох за маршрутами авіакомпанії, а щоб їх відпочинок був безпечним СК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» вручила ще й страхові поліси для виїжджаючих закордон. Не залишились без призів й інші фіналісти фотоконкурсу — кожному з них було вручено стартовий пакет мобільного зв’язку від оператора вигідного роумінгу компанії «EUREKA», а також туристичні путівки на подорожі по Україні від туристичної фірми «Терра інкогніта». Видавництво «Балтія друк» відзначило новими путівниками «Львів» роботу членів журі фотоконкурсу. Також варто відзначити і партнерство ТМ «Коктебель», вина якої змогли продегустувати усі бажаючі, а усі переможці отримали ще й по пляшці вина у подарунок.

Найкращі фотороботи, які потрапили до фіналу конкурсу, невдовзі будуть представлені на фотовиставках в українських культурних центрах та Посольствах за кордоном, а також під час міжнародних туристичних виставок в Україні. Перша з них відкриється уже на початку листопада у В’єтнамі, де проходитимуть Дні культури України.

Читайте також:

Внутрішній туризм в Україні простимулюють соціальною рекламою

Київ визнано найдешевшим містом Європи для туристів

Опитування: Євро-2012 тільки погіршив туристичний імідж України

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...